Angry Birds Transformers

sponsorlu bağlantılar
Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers (Hit:5552)


Angry Birds ve Transformers bu oyunda bir araya geliyor. Gelin ne kadar macera dolu bir oyun çıktığını siz hayal edin!

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile iki büyük efsaneyi bir araya getiren oyunumuzda sizler hem bir kızgın kuş olacaksınız hem de robotların bütün güçlerini kendinizde görebileceksiniz. Harika değil mi! Tematik Angry Birds’ler arasındaki favorim kesinlikle bu oyun olacak…

Kötü domuzcuklat yine rahat durmamış. Bütün yumurtaları çalarak kendi adalarına götürmüşler ve bu sefer ki gittikleri ada oldukça zorlu şartlara sahip. Kuşlarımız da bu adayı alt etmek için ekstra güçler istiyor ve düşünüyor. Akıllarına tabii ki Transformes olmak geliyor ve başlıyorlar çalışmaya!

Sen hiç bir yaratık robot Angry Bird gördün mü?  Eğer görmediysen bu oyunda fazlaca göreceksin. Emin olabilirsin. Transformers olan kuşlarımız bu oyunda ışın kılıçlarına sahip oluyorlar, arabaları bir çok özel robot gücü ile savaşıyor ve eğlenceli bir macera ile sizlerin karşısına çıkıyor. Son derece cesur arabalar ve kuşlar Domuz Adasını tek başlarına yenmeye çalışıyor. Haydi sizler de bu büyük savaşta yerinizi alın!

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz Angry Birds Transformers oyunumuz bütün Android mobil araçlar ile tamamen uyumludur.

- TOPLA! Eşi benzeri olmayan saldırı ve yeteneklere sahip bir kahramanlar (ve caniler) kadrosunu aç!
- İMHA ET! Sapanı evde bırak – bu sefer CİDDİ ateş gücün var!
- ARAÇLAR! Oh, evet! Araba, kamyon, tank veya uçak – düşen tehlikelerden kaçmak için dönüşüyorlar!
- GÜNCELLEMELER! Her Transformer için daha güçlü silah ve yeni yetenekler elde et!
- EKİBİ ETİKETLE! Iki botlu yıkıcı bir saldırı düzenlemek için bir arkadaşın karakterini ödünç al!
- TELEPODLAR™! Botlarını açmak, canlandırmak veya güçlendirmek için onları tara!


Gereken Android sürümü

  • 4.0 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Angry Birds Transformers" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 5552 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr