Asphalt Moto

sponsorlu bağlantılar
Asphalt Moto

Asphalt Moto (Hit:1142)


Asfalt Moto ismini görünce çok heyecanlandınız değil mi? Araba yarışı deneyimlerinden en güzelini yaşatan Asphalt şimdi de motor oyunu ile karşımızda diye düşünmüş olabilirsiniz ama biraz sakin olmakta fayda var çünkü yapımcıları tamamen farklı.

Tabi bu durum oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor. Sadece yanlış anlaşılmayı önlemek için girişinde bir düzeltme yapmakta fayda vardı. Şimdi gelelim oyunumuzun detaylarına. Asphalt Moto oyunumuzda sizler gece yollarda olan korkusuz bir motorcu olacaksınız. Son derece basit kontrolleri ve güzel grafik efektleri ile özel olarak geliştirilmiş olan oyunumuzda eşsiz bir yarış deneyimi içinde olacaksınız.

3D görseller ile hazırlanmış olan Asphalt Moto motor yarışı oyunu içinde sizler sadece motor yönünü kontrol etmek için telefonunuzu sağa sola eğecek ve sonrasında en tehlikeli yollarda bile korkusuzca motorunuzu süreceksiniz.
 

Sizler bu oyunda dağların eteklerinde, ormanlarda, karlı dağlarda, köprülerde motosikletinizi kullanarak bir sürü aracın arasında mekik dokuyacaksınız. Daha fazla harita ve motor eklenmesi de devam eden bu oyun her geçen gün sizlerle büyüyor.


Motorunuz her ekrana dokunduğunuzda daha da hızlanacak ve çok daha gerçekçi maceralar ile sizlerin karşısında yerini alacak. Gerçekçi bir motor yarışında kendinizi göstermeye hazır mısınız?


Asphalt Moto Gereken Android Sürümü

  • 2.3 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Asphalt Moto" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1142 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr