Çılgın Sürücü Taksi Görevi 3D

sponsorlu bağlantılar
Çılgın Sürücü Taksi Görevi 3D

Çılgın Sürücü Taksi Görevi 3D (Hit:9534)


En iyi sürücüler burada! Çünkü sıkıcı araba yarışlarından bunalmışlar ve gerçek bir eğlence için sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki sizler bunun için hazır mısınız? Eğer hem araba sürme keyfi yaşamak istiyor hem de eğlencenin tadını çıkartmak istiyorsanız o zaman bu oyun sizleri bekliyor.

Çılgın Sürücü Taksi Görevi 3D oyunumuzda sizler taksi sürücüsü olacaksınız ama göreviniz normal taksicilerden oldukça farklı olacak. Bu sürücümüz yani oyunu indirdiğiniz taktirde sizler yeni büyük şehir içinde maceraları görevleri yerine getirmek için elinizden geleni yapacaksınız ve taksi şoförü olarak yolunuza devam edeceksiniz. 3D simülatörü ile karşınıza gelecek olan oyunumuzda taksi şoförü olarak göreve bugün başlayın.

 Para kazanmak, farklı taksiler etrafında sürücülük yeteneklerinizi göstermek, 3d taksi şoförü oyunu direksiyonu en iyi şekilde kullanmak ve direkyon arkasına oturmakla görevleriniz başlayacak ve eğlencenin tadına varacaksınız.  

Çılgın Sürücü Taksi Görevi 3D Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • Tam 3D taksi simülatörü
  • Gerçek serin yarış taksiler, max için kabinler yükseltin
  • 3D taksi şoförü kentte belirlenen çılgın zor misyonları
  • Taksi şoförü 3D simülatörü oyun saatleri
     

Çılgın Sürücü Taksi Görevi 3D İçin Gereken Android sürümü

  • 2.3 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Çılgın Sürücü Taksi Görevi 3D" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 9534 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr