FIFA 15 Ultimate Team

sponsorlu bağlantılar
FIFA 15 Ultimate Team

FIFA 15 Ultimate Team (Hit:1552)


FIFA 15 Ultimate Team, 500 üzerinde lisanslı takımları ile 10.000’den fazla oyuncusu ile futbol sevenlerin karşısında. 30 gerçek ligler ve stadyumlarda dahil olan bu oyunda futbolcular bir rüya takım oluşturmak ve onları test etmek için. İngiliz Premier League, La Liga, ve MLS, Alman Bundesliga ve daha bir çok ligde kendinizi gösterebileceksiniz.

App Store üzerinde en otantik futbol oyunu ile nerede olursanız olun sizinle futbol heyecanı yanınızda olsun! Bu app in-app alımları sunmaktadır. Cihazınızın ayarlarını kullanarak in-app satın alma devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu üstün kalite son derece ayrıntılı bir oyundur. Oyunumuzu yüklemeden önce cihazınızda en az 1.35 GB boş alan olmasına dikkat etmelisiniz. Lionel Messi ve Eden Hazard gibi süper futbolcuları toplayıp kendi stilleri ile maceranın tadını çıkartmasını sağlayacaksınız. Hızlı simülasyon modunda oynamak için ekibinizi kurun, maç başlatın ve futbolun büyüsünü kendi içinizde hissedin.

Gerçekçi sistemleri ve eşsiz futbol deneyimi ile şimdi çok daha gerçekçi ve eşsiz bir futbol deneyimi sizlerle birlikte olacak.

FIFA 15 Ultimate Team Sistem Gereksinimleri: IOS 5.1.1 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone 4 ile uyumlu, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5'ler, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi-Fi (3. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (3. nesil), iPad Wi-Fi (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini Wi-Fi, iPad Mini Wi-Fi + Hücresel, iPad Hava iPad Hava Wi-Fi + Hücresel, Retina ekran ile iPad Mini, Retina ekran Wi-Fi + Cellular, iPod touch (4. nesil) ve iPod touch (5. nesil) ile iPad Mini. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"FIFA 15 Ultimate Team" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1552 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr