Fondue Maker

sponsorlu bağlantılar
Fondue Maker

Fondue Maker (Hit:703)


Tatlı severler bu oyuna bayılacak! Hem oyun oynayacak hem de Fondue yapmayı öğreneceksiniz. Haydi gelin tatlının tadına varalım!

Gerçek gurmeler tarafından hazırlanmış olan Fondue Maker oyunumuzda sizler soğuk kış günlerinin en lezzetli ve en sıcak tatlısı olan fondünün yapımını adım adım görebilecek, sizler de ister oyunda isterseniz de gerçek hayatta uygulamaya geçebileceksiniz.

En lezzetli mezelere gurmeler bu tatlıdan başlıyor. Sizler de başlamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise o zaman fondü yapalım. Çikolatalarınızı alın, ateşi açın, yağı dökün, peynirinizi seçin ve en taze meyvelerle yiyeceğiniz sosunuzu hazırlayın. Çikolatanızı ısıtırken peyniri de rendeleyin ve erimesini seyredin. Bu oyun iştahınızı kabartacak!

Sosunuz hazırlanınca sebzeleri, meyveleri veya ekmeğinizi seçin ve fondü eğlencesi başlasın!

Ardından ana yemek için, birlikte lezzetli malzemelerle karıştırmak için bir blender kullanarak, en sevdiğiniz suyu oluşturun. Suyu hazırlandıktan sonra, zevkinize göre özel et suyu içinde sığır, tavuk ya da deniz ürünleri ve kaynatarak servise hazır hale getirin.

Dayanılmaz bir tatlı ile fondüyü yiyip bitirmek çok lezzetli! Sütlü çikolata, beyaz çikolata, karamel veya seçin ve tencerede eritin ve lezzeti izleyin.

Fondue Maker Sistem Gereksinimleri: IOS 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"Fondue Maker" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 703 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr