Gone Fishing

sponsorlu bağlantılar
Gone Fishing

Gone Fishing (Hit:588)


Haydi bu sefer biraz daha rahatlamaya çalışalım ve balık tutarak kafamızı dinleyelim! Gerçekçi grafikleri ve yönetim sistemleri ile tartışmasız ki dünya çapındaki en iyi balık tutma oyunu olan Gone Fishing ile macera başlasın.

Gone Fishing oyunumuzda dünyanın dört bir yanından gerçek14 milyondan fazla kişi tarafından oynanan blockbuster balıkçılık deneyimine ortak olacaksınız. Şimdi iyi balıkçılık simülatörü olan bu oyunu indirin ve tamamen ücretsiz oynayın!

Göl, hışırtılı sazlıklar, yakalamak için ağız sulandıran lezzetli balıklar ve su yüzeyinde ışık dalgaları ile sizleri bekleyen Gone Fishing’den daha iyi balıkçılık deneyimi nerede olabilir? Sadece gerçek hayatta...


Sizler de Gone Fishing’i indirin ve gerçek oyuncuların heyecan verici maceralarından binlercesine katılın!

Gone Fishing Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • Heyecan verici bir oyun.
  • Görevlerin kavrama sistemi.
  • Büyük oyun dünyası.
  • Facebook ile entegrasyon.
  • Ücretsiz düzenli güncellemeler.


Gone Fishing Sistem Gereksinimleri: IOS 6.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"Gone Fishing" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 588 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr