House of Fear

sponsorlu bağlantılar
House of Fear

House of Fear (Hit:976)


Gerçekten cesaret sahibi oyuncuları arıyoruz çünkü bu oyun gerek hikayesi ile, gerekse görselleri ile en korkunç mobil oyunların başında geliyor. Tüm dünyanın en çok oynanan 50 oyunu arasına girmeyi başarmış olan House of Fear’da kendinizi göstermeye hazır mısınız?

iOS işletim sistemi mobil araçlar için özel olarak geliştirilmiş olan House of Fear oyunumuz son derece korkutucu bir oyun. Tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz bu oyunda kendinizi eşsiz bir mücadele ile macera içinde hissedeceksiniz.  

Eğer korku filmlerini de seviyorsanız bu oyuna hayran kalacağınızı şimdiden söyleyebilirim.  House of Fear oyunumuzda amacınız bu perili evde sıkışıp kalan arkadaşlarınızı arayıp bulmak olacak. Tabi onları bulduktan sonra da geri çıkmak. Görev kolay gibi gözüküyor değil mi? Aslında değil...

Birçok bulmaca çözmek ve daha fazla sırlar açıklayacaksınız ve görevlerinizin ardı arkası kesilmediği gibi aynı zamanda giderek de zorlaşacak. Bu korkunç macera kimi zaman sinirlerinizi de zorlayabilir. iOS için en bağımlılık yaratan oyunlardan biri olan House of Fear sizleri bekliyor.

House of Fear Sistem Gereksinimleri: IOS 4.3 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"House of Fear" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 976 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr