Iron Desert

sponsorlu bağlantılar
Iron Desert

Iron Desert (Hit:4631)


Tüm cihazlar arasında savaşma imkanını veren harika bir oyun macerası olan Iron Desert’ün Android sürümü karşınızda… Birbirinden zorlu görevleri ve gerçekçi mücadeleleri ile gelen bu oyun ile cesaretinizin sınırlarını zorlayacaksınız.

Iron Desert oyunumuzda sizler ağır silahlar kullanacaksınız. Son derece zorlu savaşlar içinde düşmanlarınıza karşı zafer elde etmeye çalışacaksınız. Oyunumuzda dinamik mücadeleler içinde görevler yapacak,  oynamaya başlayacak ve her şeyi ile tam kapsamlı bir  macera sunacak.

Çöllerde geçecek bir savaş içinde sizleri deneyecek olan Iron Desert oyunumuzda değerli kaynakları toplayacak, üssünüzü olabildiğince genişletecek, silahlarınızı iyileştirecek, askeri birlikler kuracak ve giderek güçleneceksiniz. Kötü adam olarak bilinen Demir Ejder'i ve altındaki Komutan Scar'ı yenerek kıtayı özgürlüğe kavuşturacaksınız. Bunun için yeterince cesaretiniz var mı?

Iron Desert'ta askeri üssünüzü yenilmez bir kaleye dönüştürmeniz gerekmektedir. Diğer oyuncularla savaşacak ve üslerini yıkarak üstünlüğünüzü herekese göstereceksiniz. Arkadaşlarınızla birleşerek klanınızı yaratın ve çölü yönetme yolunda önünüze çıkan herkesi yenmeniz gereken bu oyun sizleri çok zorlayacak ama aynı zamanda da kendine hayran bırakacak.

Iron Desert Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • Dinamik savaş sistemleri vardır.
  • Savaş sırasında emir vererek olay akışını kendi lehinize çevirebileceksiniz.
  • Bu oyunda en güçlü olan kazanır. Hayatta kalan birimler savaştan sonra üsse geçer ve yeniden savaşmaya hazır hale getirebilirsiniz.
  • Basit kontrolleri ile büyük bir mücadele yaşatan tek oyundur.
  • Diğer oyuncularla savaşma imkanına sahip olursunuz.

Gereken Android sürümü

  • 2.2 ve üzeri


 

sponsorlu bağlantılar

"Iron Desert" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 4631 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr