Little Dentist

sponsorlu bağlantılar
Little Dentist

Little Dentist (Hit:591)


Dişçiler genelde korkulan yerlerdir. İnsanların canının çok yandığı ve diş ağrısına artık dayanamadığı zamanlarda gittiği bu yerlerde aslında işler nasıl işliyor yakından görebilirsiniz. Korkulan dişçi artık siz olacaksınız!

Birbirinden yaramaz çocuklar. Çürümüş ve ağrıyan dişler ile karşınıza gelecek. İnsanlar dişçiye gitmek zorunda, istemeseler de sevmeseler de bu zorunluluk. Hatta ve hatta sadece ağrı hissettiğimizde değil sık sık kontrole de gitmekte fayda var. Sizler de bu oyunda korkulan dişçilerden biri olacaksınız ve kendinizi göstermek adına çalışacaksınız.

Şimdi kendinizi bir diş hekimi olmanın ve hastalarla ilgilenmenin sorumluluğunu almaya hazırlanın.

Sağlıksız ağızları tek tek tedavi etmeniz gereken oyunumuzda olur da yanlış bir dişi çekerseniz bütün her şeyi kaybedebilirsiniz. Hatta diplomanızı bile! O yüzden en üst düzeyde dikkatli olun, kendinizi kanıtlayın ve dişçi olmanın deneyimlerini karşınızdaki insanlara gösterin.

Eli hafif bir dişçi mi olacaksınız yoksa çılgın bir dişçi mi? Kararınızı verin ve hemen maceraya katılın.

Little Dentist Sistem Gereksinimleri: IOS 6.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"Little Dentist" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 591 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr