Loader Simulator

sponsorlu bağlantılar
Loader Simulator

Loader Simulator (Hit:6361)


İş makinesi kullanmak için yapılan bir çok oyun gördünüz ama böylesine ilk defa şahit olacaksınız. Loader Simulator oyunumuz size öyle bir deneyim sunuyor ki kendinizi bir anda bir iş makinesinin üzerinde bulabilirsiniz.

Loader Simulator oyunu bu işin uzmanlarından bilgiler alınarak hazırlanmış bir rol üstlenme oyunudur. Her şeyin orijinaline en uygun şekilde tasarlanmasının başlıca etkenleri konunun uzmanı olan kişilerden yardım alınması ve bu bilgilerin büyük bir uzmanlıkla oyun platformuna aktarılmasıdır.

Sıradan oyunlar oynamaktan ve hep aynı şeyleri yapmaktan sıkılmaya başladıysanız, nefes almanıza ve kafanızın başka şeylerle meşgul olmasına ihtiyacınız varsa Loader Simulator tam aradığınız oyun! İş makinaları içinde diğer her şeyden soyutlanmış bir şekilde çalışacağınız ve hünerlerinizi ortaya koyabileceğiniz bu oyunda deneyim edeceklerinizi başka hiç bir oyunda bulamayacaksınız.

Üstün grafikleri ve birebir ses efektleriyle algılarınızı biraz daha güçlendirecek bu oyunu oynamak için öncelikle biraz antrenman yapmanız gerekiyor, zira bu devasa iş makinalarını büyük bir ustalıkla kullanmak ve iyi işler çıkarmak için en gerekli şeylerden birisi de tecrübe! Edindiğiniz tecrübeleri çeşitli görevlerde ve işlerde büyük bir ustalığa dönüştürmek de sizin elinizde!

Loader Simulator Oyunumuzun Başlıca Özellikleri

  • Gerçekçi Dişli ve Motor Sistemi
  • Yakıt Sistemi
  • Kamyonlar, Ağır yük taşıma araçları, Gemi yükleme makinaları, Eski binaların yok edilmesi.
  • Seçilebilir kamera açısı.
  • Zorlu görevlerLoader Simulator Gereken Android Sürümü

  • 2.1 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Loader Simulator" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 6361 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr