Okey Plus

sponsorlu bağlantılar
Okey Plus

Okey Plus (Hit:180261)


Facebook üzerindeki yapımı ile 1.000.000 ‘dan fazla takipçisi olan bu oyun artık sizler için cep telefonlarınızda olacak… Eğer sizinde iOS cihazınız varsa o zaman tamamen ücretsiz bir şekilde okey keyfini yaşayabilirsiniz…  

Okey Plus oyunumuz  2, 3 ve 4 kişilik oynanabilen modları ile karşımıza gelen ve bizleri gerçek rakipler ile yarıştıracak olan eşsiz bir sistemdir. 3G, Edge veya Wi-Fi bağlantıları üzerinden online bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunumuzda ister Facebook üzerinde daha önce oynadığınız puanlamalarınızı aktararak kaldığınız yerden devam edebilecek ya da sıfırdan bir başlangıç yapabileceksiniz.

Okey Plus oyunumuz sayesinde online bir şekilde bu oyunda olan arkadaşlarınızı ya da başka oyuncuları görebilecek ve istediğiniz gibi onların masalarına ortak olarak okey onamanın tadına varabileceksiniz. Ayrıca okey oynarken sohbet edebilme imkanıda sunan Okey Plus oyunumuz ile yeni arkadaşlarda edinebileceksiniz.

Facebook hesabınızla bağlanacağınız Okey Plus oyunumuzda isterseniz de dışından misafir olarak da oynayabileceksiniz.  Tamamen ücretsiz bir şekilde okey oynama deneyimi yaşayabileceğiniz v oyunumuz ile son derece kaliteli bir deneyime ortak olacaksınız…

Okey Plus oyunumuzda Hemen Oyna seçeneği ile misafir olarak okey odalarına girip istediğiniz gibi oynayabilirsiniz ama bu modda oynarsanız puanlarınız kaydedilmez.  Oda seç moduna ise Facebook hesabınızla bağlanarak kendinize iyi bir okey puanı oluşturabileceksiniz ve bütün masalarda oynayabileceksiniz. Ayrıca kendinize özel bir masa da açabilirsiniz. İsterseniz kendi arkadaşlarınızla isterseniz de tanımadığınız oyuncular ile oynayabileceğiniz Okey Plus oyunumuz sizlere yeni bir sosyal çevre de yaratacaktır.

Okey Plus 1.8’de Neler Yenilendi?

  • Sohbet ekranı optimize edildi.
  • Gösterge notifikasyonu eklendi.
  • Performans optimizasyonu yapıldı.

Sistem Gereksinimleri: iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu. IOS 4.3 veya üstü gerektirir

sponsorlu bağlantılar

"Okey Plus" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 180261 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr