Robinsons Island

sponsorlu bağlantılar
Robinsons Island

Robinsons Island (Hit:3495)


Dünya üzerinde milyonlarca oyuncu tarafından indirilen harika bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Peki siz bunun için hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise o zaman hemen bu adaya gelin!

Kendiniz bu oyunda adeta bir cennet içinde kalacaksınız. Betonlaşmış tozlu şehirlerden kaçmak ve bir tropik adada yaşamak isterseniz o  zaman bu macera bugün sizler için başlıyor.

Robinsons Island oyunumuzun hikayesine göre uçak düşmüştür ve tek kurtulan vardır. O da siz... Etrafınıza dikkatlice bakın ve tropik güneşin keyfini palmiye ağaçları ile yapılmış evinizin içinden çıkarın. Bu ada yaşamak için güzel bir yer olabilir. Özellikle de hayattan yorulanlar ve tatil yapmak isteyenler için.

Robinsons Island oyunumuzda sizler öncelikle çalışma alanını temizlemek zorundasınız. Ağaçlar, kayalar ve çimleri mükemmel bir yapı malzemesi olarak görmek ve onlarla kendinize yaşam alanı yapacaksınız. Çok sıcak bir ada olduğu için yagınların önüne geçmek için mümkün oldukça az sayıda odun kullanacaksınız.

Böylece yavaş yavaş kendi ada şehrinizi kurmaya başlayacaksınız. Doğa koşulları ile kendi rotanızı çizecek ve her geçen gün biraz daha uyum sağlayacaksınız. Tabi ki bunun yanında farklı görevler ile de macerayı yaşayabileceğiniz oyunumuzda eğlencenin tadına varabileceksiniz.

Sistem Gereksinimleri: IOS 5.1 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"Robinsons Island" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 3495 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr