Şahin & Doğan Yarış

sponsorlu bağlantılar
Şahin & Doğan Yarış

Şahin & Doğan Yarış (Hit:2013)


Türk oyun yapımcılarındaki bu Şahin ve Doğan takıntısı nedir bilinmez ama iyi ki de böyle bir sürü oyun hazırlıyorlar ki bizler de zaman zaman kendimizden bir şeyler bulabildiğimiz oyunlarla baş başa kalabiliyoruz. Şimdi de Şahin & Doğan Yarış ile karşımızda gelen bu harika oyunda sizler birbirinden efsane iki Türk arabasıyla yarışacaksınız. Peki bunun için hazır mısınız?

Birbirinden zorlu pistlerde yaşanan yarışlara katılacağınız ve kazanacağınız oyunumuzda amacınız yeni arabalar ve yeni pistlerde yapılacak olan yarışlarda birinci gelmek olacak. Her birinci geldiğiniz yarışın ardından daha zorlu bir levelı açacak ve kendinizi göstereceksiniz.

Efsane arabalar ile harika bir araba yarışı keyfini sizlere sunan Şahin & Doğan Yarış oyunumuzda 4 farklı araç bulunmaktadır. Sizler de bu araçlardan istediğinizi seçebileceksiniz.  Bildiğimiz Şahin , Kartal SLX, Doğan SLX ve Modifiyeli Şahin seçenekleri ile karşınıza çıkacak olan oyunumuzda 4 farklı harita bulunmaktadır. Gelişmiş ayar menüsü ile de aracınızı istediğiniz gibi yönetebileceksiniz.

İsterseniz sizlere araba modifiye seçenekleri de sunacak olan Şahin & Doğan Yarış oyunumuzda kendi efsanenizi de yaratabileceksiniz. Yüksek kalitede HD grafik sistemleri ile karşınıza gelecek olan Şahin & Doğan Yarış oyunumuz düşük sistemli mobil araçlar için optimize edilmiş grafik seçeneklerinin yanı sıra gelişmiş grafik kalitesi seçenekleri de bulunmaktadır.

Şahin & Doğan Yarış Gereken Android sürümü

  • -    2.3 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Şahin & Doğan Yarış" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 2013 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr