Shooting Expert 2

sponsorlu bağlantılar
Shooting Expert 2

Shooting Expert 2 (Hit:921)


Shooting Expert 2 oyunumuzda sizler ne kadar iyi bir tetikçi olduğunuzu göterecek ve silah kullanma becerilerinizi geliştireceksiniz. Özellikle silah kullanma konusunda uzman olanları ya da olmak isteyenleri bekleyen oyunumuzu çok seveceksiniz!

Android işletim sistemli mobil araçlar için tamamen ücretsiz bir şekilde geliştirilmiş olan Shooting Expert 2 oyunumuzu yüklediğiniz anda sizlere bağımlılık yaratacak. Tabanca atış oyunu için küçük ama etkili bir yapım olarak geliştirilmiş olan oyunumuzda karşınıza konulan hedefleri vuracaksınız.

Shooting Expert 2 oyunumuzda eğer Klasik oyun modunu seçerseniz klasik uzman modu ile oynayacaksınız ve kendinizi geliştirmek için verilen direk sabit hedefleri vurma modunda kendinizi göstereceksiniz.  Eğer Multiplayer modu seçerseniz arkadaşlarınızla oyun oynamanız mümkün olacak. Hatta maçlarınızı sosyal ağlarınızda paylaşabileceksiniz. Sürekli modda ise sadece size verilen süre içinde olabildiğince çok hedef vurmaya çalışarak kendi skorunuzu alt etmeye çalışacaksınız.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile tüm Android işletim sistemli mobil araçlarda tamamen ücretsiz bir şekilde indirilip oynanabilen bu oyun sayesinde sizler de ne kadar güçlü olduğunuzu göstermek adına macera dolu bir sistemde olacaksınız.

Kendinizi göstermek adına çok çalışın, silahınız ile bir bütün olun ve hedeflerinizi tek tek aşağı indirin.

Shooting Expert 2 İçin Gereken Android sürümü

  • 2.3.3 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Shooting Expert 2" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 921 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr