Simulator: Speed Car Racing

sponsorlu bağlantılar
Simulator: Speed Car Racing

Simulator: Speed Car Racing (Hit:1239)


Sizlere hem gerçek bir simülatör deneyimi hem de harika bir araba yarışı keyfi yaşatabilecek nadir oyunlardan biri olarak gördüğümüz Simulator: Speed Car Racing şimdi android işletim sistemli mobil araçlar için geliyor! Peki siz bunun için hazır mısınız?

Gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile karşınıza geçecek olan Simulator: Speed Car Racing oyunumuzda sizler olabildiğince hızlı bir şekilde arabanızı kullanacak, yarışlara katılacak ve büyük bir bağımlılık yaratan oyunumuz içinde maceranın keyfini çıkartacaksınız.

Oyunumuz sahip olduğı HD grafikler ve gerçekçi senaryoları ile oldukça harika bir yarış deneyimi yaşamanızı sağlamak için hazırlanmıştır. Bunun hakkını da fazlası ile veriyor. Binlerce oyuncuyu peşinde sürükleyen oyunumuzda bu müthiş duyguyu ve zevki yaşayabilirsiniz.

Oyunumuzda macerayı hızlandırmak ve mümkün olduğu kadar çok araba sollamak için elinizden geleni yapacaksınız. Sizlere inanılmaz yarış becerilerini gösterecek olan oyunumuzda gerçek bir yarış keyfi yaşayacaksınız. Hiç şüpheniz olmasın...

Simulator: Speed Car Racing Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • Gerçekçi 3D grafik
  • İnanılmaz fon müziği
  • Sonsuz oyun modu


Gereken Android sürümü

  • 2.0.1 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Simulator: Speed Car Racing" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1239 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr