Spider-Man Unlimited

sponsorlu bağlantılar
Spider-Man Unlimited

Spider-Man Unlimited (Hit:1424)


Birden bire en üste zıplayan harika bir oyun! Oyun çıktığı gibi en çok indirilenler arasına girmeyi başardı. El emeği, Marvel çizgi romanlarından fırlamış hissi yaratan aksiyon dolu, atari tarzı bir macera oyununda sizleri bekleyen Spider-Man Unlimited ile artık Örümcek Adam efsanesinin içine girebileceksiniz!

Spider-Man Unlimited oyunumuzda sizler örümcek alemindeki tüm kahramanları bu müthiş tehlikeye karşı birleştirmeye çalışacaksınız. Aslında kendilerinin bitmeyen versiyonlarını yeniden gün yüzüne çıkartacaksınız da diyebiliriz. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen New York'ta kahramanlarımızı toplamak için boyutsal bir geçit açmış olan yeni Belalı Altılı ile savaşlara gireceksiniz. Örümcek Adam ordusu ile bu sefer çok daha güçlü! Belalı Altılı, her birini yok ederek boyuttan boyuta geçiyor. Şimdi de bizim kahramanımıza karşı direniyor.

Tamamen ücretsiz bir şekilde çıkartılmış olan ilk Örümcek Adam oyunu olan Spider-Man Unlimited oyunumuz ilk atari tarzı ağ sistemlerini mobil araçlarımız ile birleştiriyor.

İnanılmaz grafikleri ve ses efektleri ile özel olarak geliştirilmiş olan Spider-Man Unlimited oyunumuzda kendinizi göstermek adına çok uğraşacak ve ileri sistemlerin keyfini çıkartabileceksiniz.

Android işletim sistemli mobil araçlar için tamamen ücretsiz bir şekilde indirilebilen Spider-Man Unlimited oyunumuz ile macera sizler için kucak açıyor. Sen hazır mısın?

Spider-Man Unlimited İçin Gereken Android Sürümü

  • 4.0 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Spider-Man Unlimited" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1424 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr