Tap Army

sponsorlu bağlantılar
Tap Army

Tap Army (Hit:892)


Delicesine bağımlılık yaratacak olan bu eşsiz oyun deneyimi ile sizlerin karşısına gelecek olan Tap Army oyunumuzda hem askeri deneyimi, hem savaş deneyimini, hem de strateji oyunu deneyimini bir arada yaşama imkanı bulacaksınız.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile karşınıza gelecek olan Tap Army oyunumuzda sizler kocaman bir ordu için savaşacaksınız! Sizi aşağı çekmek isteyen düşman askerlerine karşı korkusuz bir şekilde duracak, tankları ve helikopterleri vuracak ve asla acımayacaksınız. Ölmek istemiyorsan, bombalara ateş etme’ Onun dışında kuşun yağmuru serbest!

Sizleri müthiş silahlar ve cephaneliklerle bekleyen oyunumuzda mini tabanca, alev makinesi, lazer silahı, ve SMG ile donatılmış bir sistem bekliyor olacak. Hızlı olun ve bunları akıllıca kullanın!

Gerekçi grafikleri ve ses efektleri ile gelen Tap Army oyunumuz tamamen ücretsiz bir şekilde tüm iOS cihazlarda sizlerle buluşmak için bekliyor.

Tap Army Sistem Gereksinimleri: IOS 4.3 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone 4 ile uyumlu, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5'ler, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi-Fi (3. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (3. nesil), iPad Wi-Fi (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini Wi-Fi, iPad Mini Wi-Fi + Hücresel, iPad Hava iPad Hava Wi-Fi + Hücresel, Retina ekran ile iPad Mini, Retina ekran Wi-Fi + Cellular, iPod touch (4. nesil) ve iPod touch (5. nesil) ile iPad Mini. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"Tap Army" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 892 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr