Teen Vogue Me Girl

sponsorlu bağlantılar
Teen Vogue Me Girl

Teen Vogue Me Girl (Hit:947)


Vouge bildiğiniz gibi modanın kalbinin attığı bir yer. Gerek dergileri ile gerek defileleri ve ofislerinde bütün tarz insanlar burada çalışıyor ve uğruyor. Sizler de moda alanında kendinizi göstermek ve Vouge’da staj yapmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise o zaman hemen Teen Vogue Me Girl oyunumuzu indirin ve kendinizi gösterin.

Teen Vogue Me Girl oyunumuz ilk 3D moda oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek hayattan kesintiler ile sizlere moda stajyeri deneyimlerine dayanarak eğitecek olan bu oyunda dergi yapımı, kapak çekimleri, kırmızı halı etkinlikleri, stil modelleri, editörler ve ünlüler ile moda çalışmaları yaparak gerçek bir modacı olma yolunda ilerleyeceksiniz.  

Vogue modelleri  arasından özenle seçilmiş kıyafetlerin bulunduğu dolapları kullanabileceğiniz Teen Vogue Me Girl oyunumuzda gerçekçi uluslararası atamaları ile tüm dünya içindeki önemli ofislerde çalışma imkanına sahip olacaksınız. Globes editörleri küratörlüğünde son trendleri ve mağaza modasını sizler belirleyeceksiniz. Dünya çapında oyuncular ile stil becerilerinizi karşılaştıracaksınız

Teen Vogue Me Girl Sistem Gereksinimleri: IOS 6.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6 ile uyumlu, iPhone 6 Plus, iPad ve iPod touch. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"Teen Vogue Me Girl" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 947 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr