TouchFish

sponsorlu bağlantılar
TouchFish

TouchFish (Hit:557)


Film kalitesi gibi sizlere gerçek bir deneyim sunacak yepyeni bir uygulama ile yine karşındayız...  TouchFish oyunumuz ile kendi sosyal ağınızı kurun ve birbirinden renkli ve sevimli balıklar ile eşsiz bir akvaryum oluşturun.

TouchFish oyunumuz tarafından desteklenen Cihazlar: iPhone 4S ve Yukarı, iPad 2 ve Yukarı, iPod Touch 5. nesil. Buddy ismi verilen bu balıkları gerçek anlamda bakıp büyütmeniz üzerine kurulu bir yapım olan TouchFish oyunumuzda eski zamanlarda popüler olan sanal bebekler gibi her şeyi ile sizler yakından ilgileneceksiniz. Sizler için farklı bir oyun deneyimini iOS cihazların tamamında sunabilecek olan yapımımızda isterseniz arkadaşlarınızla birlikte te farklı bir deneyim içinde olabileceksiniz.

Sezgisel Multi-Touch World Building  sistemleri ile özel olarak geliştirilmiş olan TouchFish oyunumuzda bütün balık türlerinin onlarcasını besleyebilecek ve arkadaş edinebileceksiniz. Bir de onlar için dev bir akvaryum dekore ederek zanaatınızı göstereceksiniz. Süsleme aşamasında bitkiler, yaratıklar ve dekoratif öğeler geniş bir seçime göz atabileceğiniz oyunumuzda macera sizlerle olacak.

Büyülü bir dünya içinde sizleri deneyecek olan TouchFish oyunumuzda amacınız ailenizi sürekli olarak geliştirmek ve büyütmek olacak. En kaliteli besinler ve yemler ile balıklarınızı büyüterek en gösterişli halleri ile akvaryumunuzda yüzmelerini sağlayacaksınız. 3D karakterleri ve ortamları ile oldukça şaşırtıcı bir dünya içinde sizleri bekliyoruz!

TouchFish Sistem Gereksinimleri: IOS 7.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"TouchFish" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 557 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr