Train Control

sponsorlu bağlantılar
Train Control

Train Control (Hit:4679)


Dev gibi trenleri kontrol etmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise o zaman hemen Train Control oyunumuzu indirin ve uluslararası demiryolu trafiğinin ustası olun!

Eğlenceli ve son derece aksiyon dolu bir oyun olan Train Control ile sizler uluslarası yollarda yük ve yolcu taşımacılığı yapan bir trenin kontrlünü yapacaksınız. Oyunumuzda anahtarları çözecek, sinyalleri takip edecek ve treninizi kullanacaksınız. Kullanımı son derece zor olan bu trenleri sizlere kullandıracak olan oyunumuzda zor durumları da atlatmanız için size ufak tuzaklar da sunacak.


45 farklı kademede sizlerin karşısına çıkacak olan Train Control oyunumuzda New York'un Özgürlük Heykeli ve Paris'te Eyfel Kulesi gibi 21 dünyaca ünlü turistik yeri görebileceksiniz. Berlin, New York, Tokyo, Paris ve Seul dahil beş farklı bölge sizler için bu oyunda bekliyor!

Her bölgede farklı bir görevle sizleri deneyecek olan Train Control oyunumuz iOS işletim sistemli mobil araçlar için sizleri bekliyor.

Train Control Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • Son derece kolay sistemler ve macera dolu görevler.
  • İşletmek ve trenleri kontrol etmek için anahtarlara ve sinyale dokunun.
  • Çarpışmalarını önlemek için yaptıklarınızdan emin olun.
  • Simülasyon ve arcade oyunu sistemlerine sahiptir.Train Control Sistem Gereksinimleri: IOS 5.1.1 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad, ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

sponsorlu bağlantılar

"Train Control" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 4679 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr