Counter-Strike 2D

sponsorlu bağlantılar
Counter-Strike 2D

Counter-Strike 2D (Hit:267902)


HalfLife artık bir oyundan daha çok bir efsane ve sizde biliyorsunuz ki bu efsana asla ama asla bitmeyecek...
 
Counter-Strike 2D oyunumuzda size bu efsanelerin devamını getiriyor ve harika bir 2 boyutlu ve çoklu oyuncu destekli bir deneyim sunuyor. Counter-Strike 2D oyunumuz tamamen orijinal haritaları ve gerçek sesleri ile size şimdiye kadar yaşamadığınız bir deneyim yaşatacak.  Özellikle de online modu ile sizleri kendine daha çok bağlayacak oyunumuzda isterseniz kullandığınız ağ üzerinden aynı anda birçok kişiyle oynayabileceksiniz. İster takım olun, ister düşman, istersenizde turnuvalar düzenleyin... Burada karar tamamen size düşüyor.
Saatler süren bir kurulum istemeden çalışacak olan Cs 2D oyunumuzda Counter Strike efsanesinin daha farklı boyutuna sizi ortak edecek. Kuş bakışı oynayacağınız oyunumuzdaki özellikler normal Counter Strike hikayesi ile birebir benzer şekilde hazırlanmıştır. Oyunumuzda 1.Standart(Normal Savaş) 2.DeatMatch 3.Team DeatMatch 4.Zombie 5.Construction birbirinden güzel ve farklı senaryolarda modlar bulabilecek ve hepsini oynayabileceksiniz...
 
Sistem Gereksinimleri;
  • DirectX 7 + OR OpenGL desteği ile 256 mb 3D video kartı
  • 1 ghz işlemci ve 1 GB RAM (2 GB RAM Vista / 7 için önerilir)
  • 30 mb boş disk alanı (daha fazla indirme için tavsiye!)
  • Windows'un Win 2000, XP, Vista, 7, Linux veya Mac MacOS 10.3.9
sponsorlu bağlantılar

"Counter-Strike 2D" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 267902 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr