Garbage Truck Simulator Demo

sponsorlu bağlantılar
Garbage Truck Simulator Demo

Garbage Truck Simulator Demo (Hit:43108)


Garbage Truck Simulator oldukça farklı bir senaryoya sahip olan simülatör oyunudur... Garbage Truck Simulator ile amacınız ne yarış, ne adam öldürmek ne de bir plan yapmak. Görevleriniz oldukça farklı olacak...İlk önce kendinize ait bir çöp kamyonunuz var. Sanayi bölgeleri, şehir merkezleri, alışveriş merkezleri gibi atıkların çok olduğu yerlerde dolaşıp çöpleri toplayacaksınız. Daha sonra bu atıkları kendi türleri arasında ayırıp geri dönüşüm ile para kazanıyorsunuz. Zamanla paranız çoğalacak ve kendi geri dönüşüm firmanızı kuracaksınız ve yönetimini siz yapacaksınız. Yani bu oyun size hazırı vermeyecek. Sıfırdan başlayıp kendinize yeni bir hayat kuracaksınız.

Sistem Gereksinimleri;

Operating system: Windows XP / Vista Processor: Pentium 4 1.7 GHz Memory size: 512 MB RAM Graphic card 256 MB (GeForce FX 5200/ATI 9550 or better) Free Space: 2 GB HDD

sponsorlu bağlantılar

"Garbage Truck Simulator Demo" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 43108 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr