Mafia 2 Demo

sponsorlu bağlantılar
Mafia 2 Demo

Mafia 2 Demo (Hit:76481)


Mafia 2 ile aksiyonla geçen bir hayatın tam ortasına atılacaksınız. Daha oyuna başlar başlamaz  ilk olarak sizlere izlettirilen intro'dan itibaren heyecanlanı iliklerinize kadar hissedeceksiniz çünkü Mafia 2 oyununda bir mafya babasının bir cafe'de oturup polisle yaptığı konuşmayı dinleyeceksiniz. Oyununun içindeki düzenin basit ve anlaşılır şekilde hazırlanmış fakat olayları karmaşık ve gizli bir şekilde yaşandığı mafya dünyasının yeni elemanı siz olacaksınız. İşlere yeni başlamış bir eleman olarak oyuna başlayacaksınız. Tabiki oyunun sahip olduğu mükemmel kurgu ve hikaye ile sürüklenecek ve kendinizi geliştireceksiniz. İşleri biran önce öğrenmeye başlayın kim bilir belki bir gün bu karanlık dünyadaki işlerin başı bile olabilirsiniz...Oyun içindeki ara sahnelerin gerçekçiliği ve atmosfere uyan müziklerle zamanının en iyi oyunlarından biri olan Mafia ile kendinizi bilgisayarın başından alamayacaksınız.

Oyunumuzu oynayabilmeniz için gerekli olan sistem özellikleri;

Minimum;
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP (SP2 veya üstü) / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: Pentium D 3Ghz ya da AMD Athlon 64 X2 3600 + (Çift çekirdekli)
RAM: 1,5 GB RAM
HDD: 8 GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro

Önerilen;
İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP (SP2 veya üstü) / Windows Vista / Windows 7
İşlemci: 2.4 GHz Quad Core işlemci
RAM: 2 GB RAM
HDD: 10 GB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870

PhysX / APEX Sistem Gereksinimleri;
İşlemci: Minimum 2.4 GHz Quad Core işlemci / Önerilen 2.6 GHz i7-920
RAM: 2GB
Ekran Kartı (PhysX): Minimum İyi grafik için Nvidia GeForce GTX 260, PhysX için Nvidia GeForce 9800 GTX / Önerilen Nvidia GeForce GTX 470
Ekran Kartı (APEX): Minimum Nvidia GeForce GTX 470 / Önerilen Nvidia GeForce GTX 480

sponsorlu bağlantılar

"Mafia 2 Demo" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 76481 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr