PES 2011 Demo

sponsorlu bağlantılar
PES 2011 Demo

PES 2011 Demo (Hit:171977)


PES in üreticisi Konami ustalıkla geliştirdiği futbol oyunu serisinin 2011 sürümünü sundu.. Pro Evolution Soccer 2011 artık diğer sürümlerinden farklı ve Türkçe olarak karşımıza çıkıyor. PES 2011 Futbol oyunu versiyonu ile büyük rakibi Fifa nın bir adım önünde ilerlemeye devam ediyor. Oyun Türkçe menüsüyle ülkemizdeki hayranlarını oldukça memnun edeceğe benziyor.

PES 2011 de gerek futbolcular ve gerekse sahalar tasarım anlamında önceki sürümlerden daha iyi hazırlanmış. Oyun adeta gerçeğe yaklaşmış bir durumda. Oyun motorunda da yeniliklere giden Konami Oyuncular üzerinde "sınırsız kontrol" sağlamak için çok uğraş vermiş ve bunda da başarılı olmuşlar diyebiliriz. Futbolcu üzerinde 360 derece kontrole imkan veren Pro Evolution Soccer, bu versiyonla bu özelliğini daha da geliştirmiş özellikle topsuz alanda boş sahanın kullanımını daha etkili hale getirerek oyun severlerine gerçek bir futbol tecrubesi yaşamalarını istemişler. Oyun içinde futbolcular her türlü etkiden nasibini alıyorlar örneğin çok koşan futbolcu zamanla performansını düşürüyor bu da oyuna doğallık katmış. Bu sürümle birlikte futbolun takım oyunu olduğunu hatırlatmak istemişler. Pes hayranları PES 2011 de harika bir futbol deneyim yaşatmak için hazır bekliyor.Demoda Barcelona - Bayern München veya Chivas de Guadalajara - SC Internacional arasında maç yapma imkanınız var. Türkçe dil desteğide bulunan PES 2011 demo ile futbol keyfini yıllardır olduğu gibi yine oyunseverlerin ayağına getiren Konami iddiasını korumaya devam ediyor.

Oyunumuzu oynayabilmeniz için gerekli olan sistem özellikleri;

İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Vista SP1
İşlemci: Intel Core2 Duo 2.3 GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
Ekran Kartı: 256 MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 7900 / AMD/ATI Radeon HD2400)
RAM: 2 GB RAM
HDD: 10 GB

sponsorlu bağlantılar

"PES 2011 Demo" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 171977 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr