FIFA 10 Demo

sponsorlu bağlantılar
FIFA 10 Demo

FIFA 10 Demo (Hit:21447)


İşte merakla beklenen oyun sonunda sevenleriyle buluştu. Futbolun tadına doyasıya varmaya hazırlayın kendinizi. FIFA 10  artık futbol denildiğinde ilk akla gelen oyun oldu.  Electronic Arts'ın ustalıkla çalışıp ürettiği yapımı FIFA 10  merakla beklemelere cevap verdi ve bu sene yaptığı yeni geliştirmelerle takipçilerini oldukça memnun etti. FIFA 10  sürümünde oyuncuların atletik yetenekleri, topa hakimiyetleri ve karakteristik özelliklerindeki değişimler gözle görülür bir şekilde geliştirilmiş. Chelsea, Barcelona, Real Madrid, Juventus, Bayer Leverkusen veya Olympique Lyonnais takımları arasında maç yapabilirsiniz. 360 derecelik yönetimlerde oyuncuların daha özgür hareket etmesini sağlayan FIFA 10  (FIFA 10  Futbol Oyunu) kontrollerde geliştirmelere gitti. yeni "Pro Passing" özelliğiyle kumanda üzerindeki hakimiyet artırılarak bu durum futbolcu yeteneklerine dolayısıyla pas isabetlerine yansıtıldı.

Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: Windows Vista / Windows 7, Windows XP
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 GHz veya eşdeğeri
RAM: 1 GB
HDD: 8 GB Boş Sabit Disk Alanı
Ekran Kartı: ATI Radeon 9500 Pro 128 MB veya daha iyisi, NVIDIA GeForce 6600 256 MB veya daha iyisi, Pixel Shader 2.0 ve üzeri

sponsorlu bağlantılar

"FIFA 10 Demo" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 21447 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr