Need for Speed : Carbon Demo

sponsorlu bağlantılar
Need for Speed : Carbon Demo

Need for Speed : Carbon Demo (Hit:33355)


Need for Speed bir efsane... O hiç unutulmayan nadir isimlerden. Peki siz bu efsanenin Carbon hikayesine hala ortak olmadınız mı?

Need for Speed hepimizin de bildiği gibi dünya üzerinden en başarılı kabul edilen araba yarışlarının başında geliyor. Gerek oyun grafikleri gerek oyun motoru ve görevleri ile sizleri en gerçekçi araba sürüş deneyimine davet eden oyunumuzda yine son derece zorlu rakipleri karşınıza alacaksınız ve bu rakipler ile amansız bir mücadelenin içine gireceksiniz.

Need for Speed : Carbon oyunumuzun demosunda sizlere birbirinden güzel 3 farklı araç modeli verilecek ve onlarla istediğiniz gibi yarışlara katılabileceksiniz. Circuit ve Drift yarışı modları ile karşımıza çıkacak olan oyunumuzda birbirinden güzel ve zorlu parkurlara sahip iki pistte yarışabileceksiniz. Eğer bu yarışları başarılı bir şekilde bitirebilir ve hiç kaza yapmadan görevlerinizi tamamlarsanız yeni modlardan Canyon Duel'i de deneyebilecek ve gerçek bir maceranın içine gireceksiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 1,7 GHz veya daha yüksek Intel Pentium 4 (veya eşdeğeri) işlemci
  • RAM: 512 MB
  • Ekran kartı: 64 mb (NVIDIA Geforce4 Ti/ATI Radeon 8500 veya daha yüksek)
  • Sadece verilen DVD'de?: Evet
  • Sabit sürücü alanı: 5,3 gb
  • İşletim sistemi: Windows xp Service Pack 2 (32 gem baskı biricik), Windows 2000 Professional Service Pack 4.
  • DirectX Versiyon: 9.0 c
sponsorlu bağlantılar

"Need for Speed : Carbon Demo" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 33355 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr