Pro Evolution Soccer 2012 Demo

sponsorlu bağlantılar
Pro Evolution Soccer 2012 Demo

Pro Evolution Soccer 2012 Demo (Hit:67942)


İşte beklenen an geldi! Pro Evolution Soccer yepyeni yüzüyle karşınızda ve sevenlerinin huzurunda.2012 sürümü ile yenilenen güçlenen ve dikkatleri üzerinde çeken Pro Evolution Soccer 2012 bir çok kişinin merakla beklediği bir oyun. Dünya üzerindeki en çok sevilen ve takip edilen futbol oyunu olan PES kendini yenilemeye devam ediyor ve KONAMI şirketi hız kesmeden bu oyunu geliştirmeye devam ediyor. Ve işte bu senede oyunun Pro Evolution Soccer 2012 yeni sürümünü yayınladı.

PES 2012 ile birlikte gelen en önemli yeniklerden bahsedelim. İlk dikkatleri çeken geliştirilmiş olan yapay zeka... Hakemler ve oyunculardaki gelişmiş özellikler sayesinde oyuna ayrı bir hava gelmiş. Daha gerçekçi modellemeler ve efektler ile oyun geliştirilmiş. Futbolcuların yapacağı artistik hareketler arttılmış. Yakın çekim imkanı getirelerek daha kaliteli bir hizmet sunulmuş. Stadyum modellemeri, hava durumu ve taraftarlar adeta sizi içine alacak ve gerçek bir maç deneyimi yaşatacak...

Pro Evolution Soccer 2012 Demo'da Oynayabileceğiniz Takımlar;

  •     Manchester United
  •     AC Milan
  •     FC Porto
  •     Napoli
  •     Santos FC
  •     C.A. Penarol
sponsorlu bağlantılar

"Pro Evolution Soccer 2012 Demo" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 67942 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr