Angry Birds Stella

sponsorlu bağlantılar
Angry Birds Stella

Angry Birds Stella (Hit:9505)


Stella ve onun süper macerasında sizler de yer almak ister misiniz? Kızgın kuşların en tatlısı ama bir o kadar da en tehlikelisi olan Stella çok farklı bir yolculuk içinde korkusuz oyuncularını bekliyor. Peki siz yepyeni bir Angry Bird macerasına hazır mısınız?

Arkadaşlar’ Altın Aday aç gözlü Kötü Prensesten ve onun budala domuzcuklarından korumak için kocaman bir görevde kendinizi göstereceksiniz. Bu acımasız yeni ekiple sizler de yerinizi alacaksınız ve onların inanılmaz süper güçlerini kullanarak ve 120‘nin üzerinde aksiyon dolu seviyesinde oynayarak domuzcukları alt etmek için uğraşacaksınız!

Stella Dahlia, Poppy, Willow ve Luca gibi birbirinden özek karakterler ile hazırlanmış bir ekip ile oluşturulmuş oyunumuzda etraftaki en yeni çeteye hemen sizde karışabilirsiniz! Bu korkusuz arkadaşların çok güçlü bir başarı elde etmesi gerekiyor ve ondan daha da güçlü kişilikleri karşılarına alarak bütün kızgın kuşların intikamını almaları gerekiyor. Onların her zaman için en iyi arkadaşları olduğunu bile söylenebiliriz, en azından çoğu zaman...

Ama şimdi bu cesur kuşların kendi aralarında birlik olup hırsız domuzcuklara karşı güçlerini birleştirmeleri gerekiyor. Ellerindeki en değerli şeyleri çalan ve sihirli evlerini yok eden Gale adlı Kötü Prensesten kurtarmak o kadar da kolay olmayacak ama denemeye değer değil mi?


Angry Birds Stella İçin Gereken Android Sürümü

  • 4.0 ve üzeri
sponsorlu bağlantılar

"Angry Birds Stella" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 9505 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr