Bound By Flame

sponsorlu bağlantılar
Bound By Flame

Bound By Flame (Hit:1443)


Fantastik bir dünyanın içinde sizleri bekleyen Bound By Flame oyunumuzda artık korku dört koldan üzerinize doğru geliyor. Yedi Buz Lordlar’ı ve Ölü Ordusu tarafından perişan edilmiş olan umutsuz bir dünyada görevler sizleri bekliyor.

Bound By Flame oyunumuzda bir alev topuna dönmüş olan iblis tarafından sahip bir paralı asker olarak kendinizi gösterebileceksiniz.

Tüm seçenekleri göz önüne alarak bütün sonuçları yol olarak kendinize belirleyeceksiniz. Gelişmiş RPG görevleri ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Bound By Flame oyunumuzda  içinizde canavarın güçlerini hissedeceksiniz. Kimi zaman sizler de canavarlaşacaksınız ama her zaman doğrunun peşinden gideceksiniz. İnsanlığın sonunu getirmeye yemin etmiş bir ordunun peşinde sizleri bekleyen oyunumuzda şeytani etkisini reddeden bir grup arasında çıkan kargaşayı yönlendireceksiniz.

Son derece gerçekçi grafikleri ve sistemleri ile özel olarak geliştirilmiş olan Bound By Flame oyunumuzda sizler her zaman kendinizi göstermek için uğraşacaksınız. Dünyanı yok etmek için yemin etmiş bir ordudan ayrılıp kendi türünüzden olan canavarlara karşı iyilik için savaşacağınız bu oyunda kendinizi gösterin.

Eğer sizler de Bound By Flame oyununu denemek istiyor ve fantastik bir dünyanın kapılarını açmak istiyorsanız o zaman hemen gelin! Korkusuz askerlere ihtiyacımız var...

Sistem Gereksinimleri

    Minimum :

  •         OS: WINDOWS XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7/Windows 8
  •         İşlemci : AMD / Intel Dual-Core 2.2 GHZ
  •         Hafıza: 2048 MB RAM
  •         Grafik: 512 MB ​​100 % DirectX 9 ve gölgelemeleri 4.0 UYUMLU ATI Radeon HD 4850/NVIDIA GEFORCE 8800 GT veya üstü
  •         Sabit Disk : 6 GB boş alan
  •         Ses Kartı: DirectX 9 uyumlu
  •         Ek Notlar : İNTERNET BAĞLANTISIOYUN aktivasyonu için gereklidir
sponsorlu bağlantılar

"Bound By Flame" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1443 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr