Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts

sponsorlu bağlantılar
Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts

Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts (Hit:2470)


Profesyoneller bu oyunda avlanıyor. Peki siz nerdesiniz? İşte son zamanların en iyi ve en gerçekçi avcılık oyunlarından biri olan Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts oyunumuzda birbirinden yırtıcı hayvanları avalamaya çalışacaksınız.

Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts oyunumuzda sizler dünyanın en iyi avcıları olarak kabul edilen Wade Middleton, Jim Shockey ve Ralph ve Vicki Cianciarulo dahil olmak üzere daha bir çok ismi yönlendirebileceksiniz. Gelişmiş silahlar ve macera dolu ormanlar içinde sizleri deneyecek olan Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts oyunumuzda artıları ve eksileriyle avcılığın ne demek olduğunu birebir görebileceksiniz.

Dünyanın dört bir yanından oyuncuların tek tercihi olan ve özellikle grafikler ile de avcılık oyunlarının en iyisi olarak kabul edilen Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts oyunumuzda kendinizi göstermek için çok çalışacaksınız.

Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts oyunumuzda sizler son teknoloji ile geliştirilmiş en iyi av tüfeklerini istediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra farklı avcılık ürünlerini de bu oyunda keşfedebileceksiniz. Hatta öyle ürünler göreceksiniz ki daha ülkemizde bile böylesi yok.

Eğer sizler de av ve avcılığı sevenlerdenseniz o zaman hemen Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts oyunumuzu indirin ve kendinizi gösterin.

Sistem Gereksinimleri

     Minimum:

  •          OS: Windows ® XP 32-bit (Service Pack 3 ile)
  •          İşlemci: Intel Core ® 2 Duo E2180 veya AMD Athlon 64 X2 4000 + Soket AM2
  •          Bellek: 2 GB RAM
  •          Grafik: NVidia GeForce 8800 GT 512MB ya da AMD HD 4850 512MB
  •          DirectX: Version 9.0c
  •          Sabit Disk: 5 GB boş alan
  •          Ses Kartı: 100% DirectX 9.0c uyumlu 16-bit
     
sponsorlu bağlantılar

"Cabelas Big Game Hunter Pro Hunts" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 2470 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr