Commander: The Great War

sponsorlu bağlantılar
Commander: The Great War

Commander: The Great War (Hit:2428)


Kocaman bir komutanlığı  yöneterek gerçek bir savaş mücadelesi içinde kendinizi göstereceksiniz. Erkeklerin artık büyük bir adam olduğu, arazilerde ellerinde silahlar ile koşturduğu, her inç için mücadele ettikleri çatışmanın kalbinde kendinizi göstereceksiniz.

Zafer için askerlere yol açmanız gerekecek. Ayrıca askerler için seçimler yaparak acımasızca 'Büyük Savaş' içinde stratejileri geliştireceksiniz. Sıra tabanlı strateji oyunu içinde görülmemiş gerçekçilik, oynanabilirlik ve doğruluk gerektiren savaş oyunları görevleri ile her seferinde biraz daha gerçekçi sistemler ile karşı karşıya geleceksiniz.

ABD, Afrika ve Arabistan'dan, İskandinavya’ya kadar uzanan geniş bir harita üzerinde görevleri tamamlayacaksınız. Tam geniş ekran çözünürlükleri destekleyen büyük bir altıgen tabanlı kampanya harita keyfini çıkarabileceğiniz oyunumuzda 5 Ağustos 1914 tarihinde Belçika'nın işgali görevlerini kapsayan geniş bir mücadeleye ortam olacaksınız. Piyade, Süvari, Zırhlı araba ve tank, topçu dahil olmak üzere 16 farklı birim türlerinde stratejiler geliştireceğiniz oyunumuzda büyük komutan olmanın ne demek olduğunu göstereceksiniz.

Gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile karşınıza gelecek olan Commander: The Great War oyunumuzda macera dolu sistemleri ile karşı karşıya kalacaksınız.

Sıra tabanlı bir savaş deneyimi içinde olacağınız Commander: The Great War oyunumuzda sizler hem kendi ordunuzu kuracaksınız, ordularınızı kurduktan sonra onların stratejileri geliştirerek maceranın tadını çıkartacaksınız.

Sistem Gereksinimleri

     Minimum:

  •          OS: Windows XP/Vista/7/8
  •          İşlemci: Pentium 4
  •          Bellek: 2 GB RAM
  •          Graphics: Grafik: OpenGL 1.3 desteği ile (GeForce FX / Radeon R300)
  •          Sabit Disk: 2 GB boş alan
sponsorlu bağlantılar

"Commander: The Great War" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 2428 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr