Demolition Master 3D

sponsorlu bağlantılar
Demolition Master 3D

Demolition Master 3D (Hit:2027)


Yıkım ustalarını yönetin ve patlamalar yaratarak kocaman binaları, köprüleri ve yapıları yıkacaksınız.

Demolition Master 3D ile bile en karmaşık görevlerde mücadele yeteneğinize bağlı olarak sahip olduğunuz bir yıkım ekibini yönlendireceksiniz. Gerçek bomba uzmanı gibi stratejiler geliştirecek ve maceranızı kendiniz yaratacaksınız. İddialı inşaat projelerinde yer almak ve yıkımlarda bulunacaksınız. Çeşitli ülkelerde ve kıtalarda farklı görevleri yerine getirmeniz gereken oyunumuz sizlere hiç görmediğiniz kadar farklı bir macera içinde olacaksınız.

Şimdiden yüzlerce binlerce var popüler oyun Yıkım Master bir devam oyunu olarak görülen Demolition Master 3D dünya çapında hayranlarına sahiptir.

Demolition Master 3D her zaman cihaz sizinle kalacak sevdiğiniz oyun deneyimlerinde bulunacaksınız ve mükemmel grafikler, yoğunluğu ve düzeylerinin çeşitli tadını çıkarabileceksibiz.

Gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Demolition Master 3D oyunumuzu hemen indirin ve maceranın tadını çıkartın!

Sistem Gereksinimleri

     Minimum:

  •          OS: Windows Xp / Vista / Windows 7
  •          İşlemci: 1 GHz
  •          Hafıza: 512 MB ​​RAM
  •          Grafik: min. 64MB
sponsorlu bağlantılar

"Demolition Master 3D" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 2027 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr