Desert Thunder

sponsorlu bağlantılar
Desert Thunder

Desert Thunder (Hit:1351)


Çöllerde geçecek olan gerçek bir mücadele içinde sizleri kendine hayran bırakacak bu oyunda macerayı kalbinizde hissedin! Bu oyun sizlere uzun bir süre bağımlılık yaratacak. Bizden söylemesi!

Desert Thunder oyunumuz son zamanlarda üretilmiş olan en gelişmiş ve en gerçekçi PC için bir arcade tarzı aksiyon tank oyunudur . Bugünün oyunları ile kıyaslandığında grafik anlamında biraz geride kalsada sahip olduğu yırtık ,hikayesi bir çöl merkezli askeri çatışması içine oyuncular doya doya bir aksiyonun tam kalbine sürüklüyor diybiliriz.

Oyuncular , çöl yoluyla deneysel savaş motoru , huşu uyandıran yıkıcı silah yüklü ve yakın yıkılmazlık içinde zırhlı Abrams M1A6 gelişmiş tanklarını istediklerini kullanabilecekler. Bu oyunda sizler kentsel ve endüstriyel ayarları gözyaşı olacak zırhlı görev gücünde gizli bir üst olan M1A6’da deneysel tank birliğinin komutanı olarak görev alacaksın.

Desert Thunder oyununda senin görevin huzurlu bir Ortadoğu ülkesinin kontrolünü almış bir komutan olarak terörü hizip devirerek içinde gizli bir askeri operasyon kuzey cephesini yönetmek olacak. Bu oyunda senin görevin , küçük taburları harap etmek , aşılmaz görünen cepheleri sonlandıracaksınız. Hiçbir alternatif yok ya öleceksiniz yada öldüreceksiniz.  Size müttefik güçleri ile başkent ve buluşma noktasına ulaşmak için görevini tamamlamak zorundasınız.
 

Sistem Gereksinimleri

    Minimum :

  •         OS: Windows 98/ME/2000/XP
  •         İşlemci : Pentium III/750 MHz
  •         Hafıza: 128 MB RAM
  •         Grafik: 32 MB DirectX 8 uyumlu video hızlandırıcı


    önerilen:

  •         OS: Windows 98/ME/2000/XP
  •         İşlemci : PIII/1.4 GHz
  •         Hafıza : 256 MB RAM
  •         Grafik: 64 MB DirectX 8 uyumlu video hızlandırıcı
sponsorlu bağlantılar

"Desert Thunder" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1351 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr