Final Exam

sponsorlu bağlantılar
Final Exam

Final Exam (Hit:1772)


Çılgın bir eylem planı ile sizlerin karşısına gelecek olan Final Exam oyunumuz ile hem eğleneceksiniz hem de aksiyonun tadını istediğiniz gibi çıkartabileceksiniz. Daha önce hiçbir yapımın sunmadığı kadar macerayı sizlere sunan Final Exam ile saatleriniz hatta günleriniz bilgisayar başında geçecek...


Eylem odaklı bir arayüz ile hazırlanmış olan Final Exam oyunumuzda sizler karşınıza çıkan yaratıkları bir bir öldüremeye başlayacaksınız. 2.5D görsellere sahip olan oyunda uçuk kaçık bir mizah içinde olacaksınız.

Hayatlarının partisini vermek isteyen bir grup üniversite öğrencisi bir gece final sınavlarına çalışırken uyuya kaldı. Hep beraber rüyalarında eski lise günlerine giderler ve liselerini canavarların bastığını görmüştür. Bu dört kafadarın aklına ise ellerine aldıkları sopalarla canavarlarla savaşmak akıllarına gelir ve hem kanlı hem de eğlenceli bir mücadele başlar.

Tek başına ya da işbirliği modu yani çoklu oyuncu modu ile karşınıza çıkacak olan Final Exam  oyunumuzda sizler 2’şer ya da 4’er kişiye kadar çoklu oyuncu modlarında kendinizi gösterebileceksiniz. Birbirinden farklı 4 karakter ile karşınıza çıkacak sizler de kendinize en uygun olanını seçerek en yüksek puanı almak için elinizden geleni yapacaksınız.

Gelişmiş grafikler ve ses efektleri ile sizlerin karşısına gelecek olan Final Exam oyunumuzda kendinizi göstermeye hazır mısınız?

Sistem Gereksinimleri

    Minimum :

  •         OS : WINDOWS XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7/Windows 8
  •         İşlemci : AMD / INTEL DUAL -CORE 2.3 GHZ UYUMLU SSE2
  •         Bellek : 2048 MB RAM
  •         Grafik : 256 MB 100 % DIRECTX 9 ve shader 3.0 UYUMLU ATI Radeon 2600XT/NVIDIA GEFORCE 8600 GT / INTEL HD 3000 VEYA YÜKSEK
  •         DirectX : Sürüm 9.0c
  •         Ağ : geniş bant internet bağlantısı
  •         Sabit Disk : 2 GB boş alan
  •         Ses Kartı : DIRECTX 9 UYUMLU
sponsorlu bağlantılar

"Final Exam" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1772 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr