Ford Street Racing

sponsorlu bağlantılar
Ford Street Racing

Ford Street Racing (Hit:13384)


Ford Street Racing oyunu da bizi kendine bağlayacak olan eşsiz bir yapım. Dün sizlerle paylaştığımız offroad deneyiminden sonra bir de sokak yarışlarının da tadına varalım dediğim bu harika seride her bir oyun çok daha kaliteli bir şekilde karşımıza çıkıyor. Ford arabalarının yanı sıra şimdi de oyunları ile milleti büyülemek istiyor gibi...

Şimdi hızlı ve öfkeli bir takımda yer alarak yarış deneyimleri için Los Angeles sokaklarında sizleri deneyecek olan oyunumuzda güneş ışığı ile ağartılmış sokaklarda gerçekçi yarışlar içinde kendinizi gösterebileceksiniz.

Ford Street Racing oyunumuzda sizler kendi yarış ekibinizin kontrolü alacaksınız ve gücünüzü ortaya koyarak, benzersiz bir ekip özelliğini sizlere sunacaktır. Los Angeles’ta olacak yarışlar ve taktikler ile konum avantajını sizlere sağlamak için ekip arkadaşlarınız için güdümlenerek üç otomobil arasında anahtarının tehlikeli sokaklarında yarışlarda kendinizi göstereceksiniz.

Blok, taslak ve 18 resmi lisanslı yüksek performanslı Ford araçların herhangi birinin direksiyonuna geçerek rakiplerinize meydan okuyacağınız oyunumuzda klasik 1970 Mk 1 Capri RS2600'i geç gelen geçenlerde açıkladı 2007 Ford Shelby GT500 gibi ekstra modellerin de tadını çıkartma şansına sahip olacaksınız.

Asfaltın dumanı tüterken gerçek bir yarış deneyimi yaşayarak hızın tadını çıkartmak istiyorsanız hemen Ford Street Racing oyunumuzu indirin ve kendinizi tüm dünyaya gösterin!

Sistem Gereksinimleri

     Minimum:

  •          OS: Windows XP / Vista / 7
  •          İşlemci: Pentium III / Athlon 1 GHz
  •          Hafıza: 128 MB RAM
  •          Grafik: 32 MB bellek ile ekran kartı
  •          Sabit Sürücü: 180 MB kullanılabilir alan
sponsorlu bağlantılar

"Ford Street Racing" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 13384 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr