İçeriğe atla
Nitronic Rush Demo kapak görseli

Nitronic Rush Demo

Galaktik savaşlara bir yenisi daha eklendi...

Windows 2.735 indirme
Derleyen: oyunindir editörü · Yayın: · Bağlantı kontrolü:
Bu oyunun indirme bağlantısı artık çalışmıyor. Yenisini bulduğumuzda bu sayfayı güncelleyeceğiz — aşağıdaki bilgiler geçerliliğini koruyor.
Benzer oyunlara bak
  • Kırılmış veya korsan sürüm yayınlamıyoruz

Bilgisayarım Nitronic Rush Demo Oyununu Çalıştırır mı?

Aşağıda Nitronic Rush Demo için yayıncının belirttiği sistem gereksinimleri yer alıyor.

Nitronic Rush Demo sistem gereksinimleri
Bileşen Gereksinim
OS Windows XP, Windows Vista veya Windows 7
Yüksek kaliteli kulaklık / hoparlör
Yüksek sonunda Nvidia veya ATI grafik kartı Orta
Çift çekirdekli işlemci (Intel Core 2 Duo)
1GB RAM
1GB Hard Drive Space

Nitronic Rush Demo Hakkında

Galaktik savaşlara bir yenisi daha eklendi... Bu sefer daha zorlu görevler ve daha gerçekçi yaşamlar sizi bekliyor... İşte sizi bekleyen harika bir aksiyon...

Nitronic Rush  oyunumuz sizi olduğunuz yerden alıp uzayın derinliklerine götürecek. Dev uzay gemilerini yönlendirecek, ardından aksiyon dolu savaşlara katılacak ve gerçek bir maceraya ortak olacaksınız. Sizler büyük bir uzay asker teşkilatının başı olacaksınız. Diğer galaksilerden gelen farklı ırklarla savaşacağınız oyunumuzda maceranın tadını çıkartacaksınız. Bu maceraları dev silahlar, teknolojik uzay gemileri ve gerçekçi savaş sahneleri süsleyecek.

Dünyayı koruyacağınız oyunumuzda son derece gerçekçi ve eşsiz bir deneyim Nitronic Rush sizi bekliyor...

Benzer Oyunlar

Nitronic Rush Demo Ücretsiz Bağlantı güncelleniyor