Project Root

sponsorlu bağlantılar
Project Root

Project Root (Hit:1408)


Prometheus A.Ş. son zamanların en aksiyon dolu ve gerçekçi oyunu sizlere deneyim ettirmek için karşınızda. Yeni nesil lideri seçmek için çıkan savaşlarda ve dünyadaki tüm şehirlere olan enerji dağılımındaki kavgalar yüzden çıkan tartışmalarda kendinizi göstermek için uğraşacaksınız. Karizmatik başkan Demetrio Wattfikir ve tasarımlarıyla karşınıza gelen Project Root ile aksiyonda olun!

Oyunumuzun hikayesine göre bir şirket piyasanın yakın mutlak kontrolünü veren , daha düşük maliyetle daha yüksek enerji miktarlarda üreten yeni teknolojiler geliştirmiştir. Prometheus ve Demetrio Watts tarafından uygulanan dost politikalar her gün evlerinde elektrik erişimi olacak şekilde yapıldı. Vatandaşlar bu konuda sözleşmeler yaptı . Ancak, bunların çok azı Demetrio Watts'ların gülümseme veya arkasında Prometheus Corporation perde arkasında neler olduğunu bilmeden yapıldı... Her şeyin farkının varılmasıda oldukça geç oldu.


Çıkan isyanlarda sizleri çok farklı mücadeleler ile deneyecek olan Project Root oyunumuzda sizler gelişmiş teknolojilere sahip savaş uçaklarından birini seçeceksiniz. Hemen ardından farklı bir mücadele ile hazırlanmış görevleri yerine getireceksiniz.

Çıkan isyanları durdurmak ve perde arkasında dönen oyunları çözüme kavuşturmak için uğraşacağınız oyunumuzda her şey sizler için yapılmış...


Gerçekçi grafikler ve mücadeleler ile gelen oyunumuz için kendinizi hazırlayın!

Sistem Gereksinimleri

    Minimum :

  •         OS: Windows Vista/7/8
  •         İşlemci : Dual Core 1.5GHz +
  •         Bellek: 1 GB RAM
  •         DirectX : Versiyon 10
  •         Sabit Disk : 800 MB boş alan
sponsorlu bağlantılar

"Project Root" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1408 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr