Real Boxing

sponsorlu bağlantılar
Real Boxing

Real Boxing (Hit:2880)


Yumrukların havada uçuştuğu, gerçek bir boks deneyimi ile sizleri kendine hayran bırakacak olan Real Boxing oyunumuzda maceranın tadını çıkartmaya hazırlanın!

Real Boxing oyunumuz adı gibi sizlere gerçek bir boks deneyimi yaşatabilecek tek oyun diyebiliriz. En heyecan verici görevleri ile korkusuz dövüşçüleri karşı karşıya getiriyor. Güçlü Unreal Engine sistemi kullanılarak hazırlanmış olan oyunumuzda inanılmaz grafikler ile gerçek boksörlerin dövüşlerinde kendinizi göstereceksiniz. Ultra gerçekçi hareket yakalama özelliğini sizlere sunacak olan Real Boxing oyunumuzda tamamen özelleştirilebilir boksörlerinizi yetiştirmek ve kariyer modunda zaferlere koşacak ya da derin ve tatmin edici yerel ve online multiplayer modlarında diğer oyuncular ile karşılıklı dövüşerek en güçlü kimin olduğunu göstereceksiniz.

Bir klavye veya bir denetleyici kullanarak rahatlıkla oynayabileceğiniz Real Boxing oyunumuzda 20 güçlü rakip karşısında kendinizi göstermenizi isteyecek.

Real Boxing oyunumuz benzersiz ve adaptif mücadele tarzı ile her görevinde üç kemer başlıkları ile kapsamlı bir kariyer modu sunuyor. Sıfırdan savaşçı yetiştirmek ve boksörün yeteneklerini artırmak için yeni Perks öğrenme gibi bir çok mini oyunla karşınıza çıkıyor.

Gerçek zamanlı çok oyunculu sistemleri de bulunan Real Boxings sonraki seviyeye beceri almak ve kendi Prizefight içinde, bir tek ekranda, yerel olarak arkadaşlarınızla özellikli online multiplayer deneyimini de yaşamanızı sağlıyor.

3D görselleri ile gözünüze de bir bayram yaşatacak olan Real Boxing oyunumuz ile macera sizlerle...

Sistem Gereksinimleri

     Minimum:

  •          OS: Windows XP
  •          İşlemci: AMD Athlon 64 Processor 3800 + 2.4Ghz / Intel Core2Duo 2.0Ghz İşlemci
  •          Bellek: 3 GB RAM
  •          Grafik: NVIDIA 9800GT 512MB / ATI Radeon HD 4850 512MB
  •          DirectX: Version 9.0c
  •          Sabit Disk: 2 GB boş alan
  •          Ses Kartı: 100% DirectX 9.0C uyumlu ses kartı veya ses onboard
sponsorlu bağlantılar

"Real Boxing" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 2880 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr