The Crew

sponsorlu bağlantılar
The Crew

The Crew (Hit:2830)


Arabanız artık tamamen sizinle özdeşleşmiş durumda olacak. Sizler için arana artık bir avatarınız... Son derece kaliteli bir araba yarışı deneyimi ile sizleri baş başa bırakacak olan oyunumuzda güzel bir macera, farklı bir deneyim içinde yukarı seviye olarak melodi yolculuğu gibi yarışlar içinde olacaksınız.


ABD’de yaşanacak olan yarışlarda sizleri deneyecek olan oyunumuzda sizler 5 eşsiz ve zengin detaylı bölgelerde ilerleyeceksiniz. New York ve Los Angeles, Monument Valley nefes kesen şehirlerin yollarında seyir halinde olacaksınız. Güneşli Miami Beach veya Trek’in kalabalık sokaklarında manevralar yaparak birinci olmak için çalışacağınız oyunumuzda iyi bir şöför olduğunuzu göstermeniz gerekecek.

Asla birine güvenmeyin! Ve sorunsuz bir şekilde gelecek oyunların ardını arkasını bırakmayın. Yoğun rekabet yoluyla dört mürettebat oluşturmaya çalışacaksınız. Sizin objektifiniz bir konvoy aşağı çekmek için ya da polis kaçmak için, arkadaşları ile bunu başaracak olsun taze deneyim size katılmak her zaman sağlar.

Görülmemiş kapsam ve çeşitlilikleri ile gelen bir oyun olan The Crew ile bütün yollar ve araçlar sizlerin düşmanınız olacak ve bu sahada tek başınıza kalacaksınız. Banliyöler, yamaçlar, mısır tarlaları, kanyonları, çöl tepelerinin hatta yarış pistlerinde için şehir şehir sokaklarından korkmayın ve yarışın!

Rekorlar kırmanız gereken bu oyunda eşsiz bir deneyim, farklı bir sistem karşınızda...

sponsorlu bağlantılar

"The Crew" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 2830 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr