The Expendabros

sponsorlu bağlantılar
The Expendabros

The Expendabros (Hit:4458)


The Expendabros filmi uzun süre beyaz perdede karşımıza çıkan en başarılı yapımlardan biriydi. Vizyona girdiği gibi bütün ilgileri üzerine çekmeyi başaran bu filmde ve Doğu Avrupa ormanlarında acımasız silah tüccarı Conrad Stonebanks güçlerine karşı verilen bir mücadele konu aınmıştı. İşte şimdi  bu mücadele oyun dünyasında da karşımıza çıkıyor.

Aksiyonu ve macerası hiç bitmeyen tam gaz misyonlar ve düşman askerleri, aşırı topçuları, münasebetsizcesine yerleştirilen dairesel testere ile dolu absürd tehlikeli kereste fabrikaları içinde non-stop eylemleri ile gelecek. Büyük bir telaş ve gerçek bir macera sunan oyunumuzda savaşın tadını çıkartacaksınız.

Bu silah kaçakçısının kollarından kardeşlerini kurtarmak ve yedi farklı efsanevi asker ile oynayabileceğiniz bu farklı hikayede kendi benzersiz silah ve özel saldırıları ile yerel multiplayer co-op modunda en fazla dört oyuncu ile istediğiniz gibi maceralara ortak olabilirsiniz.

Kötülük dünyayı tehdit ettiğinde, dünya Broforce kuvvetlerini çağırıyor demektir. Expendables 3 ile gelen Barney (Stallone), Noel (Jason Statham) ve takımın geri kalanı yönetilebilir şekilde karşınıza çıkacak.

Son deree gerçekçi grafikler ve ses efektleri ile sizlerin karşısına çıkacak olan oyunumuzda hem çok eğleneceksiniz hem de macaranın tadını çıkartacaksınız.

Eğer sizler de kendinizi göstermek istiyorsanız o zaman hemen bu oyunu indirin ve maceranın tadını çıkartın.

sponsorlu bağlantılar

"The Expendabros" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 4458 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr