Wargame: Red Dragon

sponsorlu bağlantılar
Wargame: Red Dragon

Wargame: Red Dragon (Hit:1403)


En iyi RTS deneyimini senelerdir bizlere sunan Wargame şimdi yepyeni referansı ile korkusuzluğunuzu kanıtlamak için çok çalışacaksınız. Haydi, gökler sizlerin yönetiminize giriyor...

Wargame serisi , görevleri ile her zaman bizleri bilgisayar başına bağlamayı başarıyor. Şimdi de her zamankinden daha büyük zengin ve daha muhteşem hikayeleri ile başınızı döndürecek. Wargame Red Dragon  size Batılı güçler ile Komünist ordu arasında yaşanan büyük bir çatışmanın içinde kendinizi göstereceksiniz. Sizlere karşı çatışma ve geniş ölçekli bir savaşı başlatacak olan bu oyunda hemen kendinizi gösterin.

1991 yılında yaşanan savaşları konu alan Wargame: Red Dragon oyunumuz Japonya , Çin , Kuzey Kore , Güney Kore , Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ülkeleri sizlerin yönetimi için sunacak. iki bloğun diğer çeşitli ülkelerde katıldığı savaşta Asya ülkeleri birbirleriyle karşı karşıya gelecek. İyi bir taraf seçin.

Sizler artık titizlikle kendi kaynağınızdan çoğunu kullanabileceksiniz. 1450 farklı birimlerinin olağanüstü bir seçim için mücadele gücüne orta oalcaksınız.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile sizlerin karşısına gelecek olan Wargame: Red Dragono oyunumuzda sizler artık göklerde yaşanacak olan acımasız bir sistemde kendinizi gösterebileceksiniz!

Hemen oyunumuzu indirin, kendinizi gösterin ve göklerde bir kartal gibi süzülün.

Sistem Gereksinimleri

    Minimum :

  •         OS: WINDOWS XP SP3/Windows Vista SP2/Windows 7/Windows 8
  •         İşlemci : AMD / Intel Dual-Core 2.5 GHZ
  •         Hafıza: 2048 MB RAM
  •         Grafik: 256 MB 100 % DirectX 9 ve gölgelemeleri 3.0 UYUMLU ATI Radeon X1800 GTO / NVIDIA GeForce 7600 GT / INTEL HD 3000 VEYA YÜKSEK
  •         DirectX : Versiyon 9.0
  •         Ağ : Genişbant internet bağlantısı
  •         Sabit Disk : 20 GB boş alan
  •         Ses Kartı: DirectX 9 uyumlu
  •         Ek Notlar : Online Gaming İÇİN GEREKLİ İNTERNET BAĞLANTISI
sponsorlu bağlantılar

"Wargame: Red Dragon" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1403 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr