Wildlife Park 2 - Fantasy

sponsorlu bağlantılar
Wildlife Park 2 - Fantasy

Wildlife Park 2 - Fantasy (Hit:1674)


Vahşi hayvanları bizlere hiç olmadığımız kadar yakınlaştıran harika hikayemiz Wildlife Park şimdi bu dünyanın kapılarını biraz daha geniş ve fantastik bir dünyaya açıyor… Boynuzl atlardan, ejderhalara kadar bir çok ilginç hayvan bu oyunda sizlerle.

Son derece gerçekçi grafiklerle hazırlanmış olan ilginç bir yapım. Wildlife Park 2 – Fantasy ile sizlr artık rüyalar ülkesinin veya nesli tükenmiş olan hayvanların bakımını üstlenebilir ve onlar hakkında hiç bilmediğiniz kadar farklı maceralar yaşayabilirsiniz.

Son derece gerçekçi sistemler ile sizlerin karşısına çıkacak olan Wildlife Park 2 – Fantasy oyunumuzda sizler kocaman bir doğal yaşam alanının sahibi olacaksınız. Bu alanda yapmanız gerekenler basit, her hayvan için kendi doğal ortamını oluşturmak ve hemen ardından onların bakımlarını en iyi şekilde yapmak. Peki ama gerçek hayatta olmayan veya nesli tükenmiş olan hayvanların bakımları nasıl olur? İşte bu konuda oyunumuz size yol gösterecek…

Sizlere oynarken öğretecek olan gerçek bir oyun deneyimi sunan Wildlife Park 2 – Fantasy ile çok farklı bir deneyimin içinde olacaksınız.

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile karşınıza gelecek olan oyunumuzda sizler bu doğa parkının yeni efendisi olun ve herkesin imrenerek baktığı eşsiz hayvanlar ile hayatınıza renk katmaya devam edin…

Sistem Gereksinimleri

     Minimum:

  •          OS: 7/VISTA/2000/XP
  •          İşlemci: Intel Pentium IV 2 GHz veya uyumlu
  •          Hafıza: 512 MB ​​RAM
  •          Grafik: DirectX 8.1 uyumlu, 64 MB RAM, Pixelshader 1.1, 1.1 Vertexshader
  •          DirectX: Versiyon 8.1
  •          Sabit Disk: 3000 MB kullanılabilir alan
sponsorlu bağlantılar

"Wildlife Park 2 - Fantasy" Ücretsiz veya Demo sürümdür. Toplam 1674 defa indirilmiştir. Demo Oyunlar yasaldır ve güvenlidir fakat kurmadan önce virüs taramasından geçirmenizi öneririz.Sayfadaki içeriklerin kopyalanması yasaktır. Alıntılarda link verilmesi zorunludur.

Oyunu indirmek için oyunindir.com.tr